Dołącz do
naszego zespołu!

Jesteśmy jednym z największych polskich dostawców rozwiązań CRM dla kluczowych sektorów gospodarki. Posiadamy zespół ponad 70 pracowników, którzy swoją wiedzę i doświadczenie zdobywali podczas ponad 100 projektów w średnich i dużych przedsiębiorstwach w kraju i za granicą. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i ciekawych projektów, chcesz aby Twoja praca przynosiła Ci satysfakcje, to znalazłeś idealne miejsce dla siebie. Oferujemy:

  • udział w ciekawych, zróżnicowanych projektach dla wiodących klientów,
  • możliwość profesjonalnego rozwoju zawodowego (certyfikacje, szkolenia),
  • stabilność zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę pracy
  • elastyczną formę zatrudnienia
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe.

W związku z nieustannym rozwojem na bieżąco rekrutujemy na stanowiska Analityków systemowo-biznesowych i Programistów .NET. Ogłoszenia o pozostałych rekrutacjach zamieszczamy na bieżąco również na stronie Pracuj.pl

Obecnie poszukujemy

Miejsce pracy: Warszawa

Oczekujemy:

  • 3 lata doświadczenia w projektach w jednym z sektorów: bankowym, finansowym, nieruchomości, dystrybucja
  • doświadczenia w obszarze analizy i projektowania procesów biznesowych,
  • znajomości relacyjnych baz danych, notacji UML i BPMN,
  • umiejętności projektowania i prototypowania interfejsów użytkownika w oparciu o dobre praktyki UX,
  • doświadczenia w integracji systemów informatycznych,
  • komunikatywności, samodzielności, zorientowania na cele,
  • dobrej znajomość języka angielskiego,
  • znajomości metodyk projektowych/wdrożeniowych (np. Prince2, Agile)
  • wykształcenia wyższego informatycznego, ekonomicznego lub pokrewnego.

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała udział w projektach wdrożeniowych systemów w obszarach sprzedaży, marketingu i obsługi klienta w różnych branżach w następującym zakresie:

  • analiza wymagań funkcjonalnych i przekładanie ich na koncepcję rozwiązania,
  • projektowanie rozwiązania (funkcje systemu, raporty, interfejsy do systemów zewnętrznych),
  • realizacja prac wdrożeniowych, testów i szkoleń,
  • współpraca z zespołem developerskim w procesie wytwarzania oprogramowania,
  • planowanie i koordynacja zmian w systemach.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z nazwą stanowiska i numerem referencyjnym w tytule maila.

Oczekujemy:

  • przynajmniej rocznego doświadczenia zawodowego w projektach opartych na .NET, C#,
  • znajomości technologii związanych z budową aplikacji wielowarstwowych WCF/Web Services, SOAP/REST,
  • dobrej znajomości relacyjnych baz danych, szczególnie MS SQL,
  • wykształcenia wyższego, informatycznego,
  • staranności, dokładności, samodzielności,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • chęci nauki i poszerzania umiejętności.

  • prace programistyczne związane z implementacją procesów biznesowych i przepływów integracyjnych,
  • integracja bazodanowa aplikacji biznesowych,
  • testowanie aplikacji na poziomie technicznym,
  • dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie,
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań oraz technologii usprawniających pracę naszych klientów.

Proces rekrutacyjny

Uwaga, w związku z RODO składając zgłoszenie rekrutacyjne pamiętaj by dobrać odpowiednią klauzulę do typu rekrutacji:

  • składasz CV w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie =>Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Pivotal Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-785), przy ul. Broniewskiego 3, jako ich administratora, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem(-am) poinformowany(-a) o warunkach przetwarzania danych osobowych przez Pivotal Polska sp. z o.o., w tym o przysługujących mi uprawnieniach.
  • składasz CV nie aplikując na dane ogłoszenie lecz chcesz aby było ono w naszej bazie, byśmy mogli do Ciebie zadzwonić w przyszłości => Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
  • możesz również zamieścić obie te klauzule.