ZESPÓŁ

PIVOTAL POLSKA to przede wszystkim wyjątkowi ludzie, których doświadczenie, wiedza i umiejętności pozwalają tworzyć unikalne rozwiązania.

ZARZĄD PIVOTAL POLSKA

BOGDAN ZBOROWSKI

CEO, Prezes Zarządu PIVOTAL POLSKA Sp. z o.o.

Do grona udziałowców Pivotal Polska Sp. z o.o. dołączył w maju 2022 roku, obejmując tym samym stanowisko Prezesa Zarządu.

Odpowiada za kreowanie i realizację strategii rozwoju Spółki, a także za relacje z kluczowymi klientami oraz partnerami technologicznymi Pivotal Polska Sp z o.o.

Działa w myśl zasady „droga do sukcesu jest zawsze w budowie”, a zmiany i trudności traktuje jako wyzwanie i paliwo do poszukiwania nowych, unikalnych rozwiązań.

Swój wolny czas najchętniej spędza na polach golfowych w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

PAWEŁ JAKOMULSKI

Partner, Członek Zarządu PIVOTAL POLSKA Sp. z o.o. Odpowiada za strategiczne projekty technologiczne oraz wdrożenia usług, systemów, procesów. Zarządza pracami Centrum Badawczo Rozwojowego PIVOTAL POLSKA.

Ukończył Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych, Politechniki Warszawskiej oraz studia MBA na University of Minnesota | Carlson School of Management.

Zawodowo związany jest z branżą IT, m.in.: z Polnet International Technologies, UNIDATAX-VAREXIM, CSBI S.A. jako Software Developer. Od 1997 – 2002 pełnił funkcje Członka Zarządu TRW Integrated Supply Chain Solutions. W 2002 roku współtworzy PIVOTAL POLSKA, gdzie pełni funkcje Członka Zarządu.

JERZY WESOŁOWSKI

Członek Zarządu PIVOTAL POLSKA Sp. z o.o.

Odpowiada za współtworzenie, realizację i nadzór nad strategią rozwoju Działu Serwisu. Jest również odpowiedzialny za organizację, utrzymanie systemów oraz struktur firmy wspierających wdrożone procesy.

Zawodowo związany z branżą IT, swoje doświadczenie zdobywał m.in. w JBA Polska i Geac Poland – gdzie pełnił funkcje Product Managera. Od ponad 20 lat współtworzy i rozwija PIVOTAL POLSKA.

W czasie wolnym przemierza Polskę wzdłuż, ponieważ uważa, że w naszym pięknym kraju jest wiele nieodkrytych miejsc wartych zobaczenia.

MENADŻEROWIE PIVOTAL POLSKA

MARCIN NOWAK

Dyrektor ds. Projektów i Analiz PIVOTAL POLSKA Sp. z o.o.

Odpowiada za budowanie i wsparcie kultury projektowej, zarządzanie oraz koordynację pracy zespołów projektowych i analitycznych, a także za zarządzanie jakością i terminowością dostarczanych rozwiązań.
Menadżer i pasjonat IT z ponad 23 letnim doświadczeniem w branży, od zawsze związany z rynkiem IT (zarówno po stronie klienckiej, doradczej jak i sprzedażowo-wdrożeniowej), począwszy od zarządzania zespołami, poprzez konsulting, projekty wdrożeń systemów i transformacje cyfrową organizacji.

Szerokie doświadczenie i osobista pasja umożliwiają mu realizację wyzwań, bazując na optymalnych rozwiązaniach technologicznych w zależności od wymagań i potrzeb klienta.

Miłośnik książek i nowoczesnych technologii, nurek i były speleolog 😊 Zakładnik wielu pasji i zainteresowań.

KATARZYNA GĘDZIOROWSKA

Menadżer Finansowy – Kontroler PIVOTAL POLSKA Sp. z o.o.

Abolwentka SGH, posiada ponad 18 lat doświadczenia na różnych szczeblach zarządzania, specjalistka w zakresie zagadnień finansowych, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów pracy z danymi, controllingu, budżetowania i raportowania zarządczego. W branży IT od 2012 roku.

Prywatnie jest najwierniejszym kibicem córki Mai, która rozwija swoje taneczne pasje. Dużo wolnego czasu spędza nad książkami, a szczególnie bliskie są jej kryminały.

AGNIESZKA OSIAL

Office Manager PIVOTAL POLSKA Sp. z o.o. Agnieszki nie zaskoczą niuanse związane z funkcjonowaniem biura, ponieważ z administracją biurową związana jest od 10 lat.
Prywatnie miłośniczka rozwoju osobistego. Jej główne zainteresowania to m.in. psychologia i nauki pokrewne, jak również szeroko pojęty zdrowy styl życia.
Uwielbia spędzać czas poza miastem, ekscytując się pięknem nawet najdrobniejszych elementów przyrody. A towarzystwo najbliższych osób dodaje jej energii i motywacji do działania.

ŁUKASZ KAMIONKA

Dyrektor Zarządzający Sprzedażą PIVOTAL POLSKA Sp. z o.o.
Absolwent stosunków międzynarodowych oraz licznych programów szkoleniowych i menedżerskich, m.in. Microsoft Sales Academy oraz ICAN Management™.
Z branżą IT i rynkiem CRM związany od 2004 roku – pracował m.in. w działach sprzedaży polskich oddziałów Microsoft i SAP, a od 2014r. rozwija karierę w Pivotal Polska.

Najważniejsza dla niego jest praca z ludźmi i zrozumienie potrzeb pracowników, Klientów, partnerów biznesowych. W Pivotal odpowiada za rozwój biznesu, kreowanie nowych rynków, współpracę z kluczowymi Klientami, wspieranie i zarządzanie zespołem sprzedaży.

Prywatnie pasjonuje się muzyką – zarówno jako słuchacz jak i gitarzysta/kompozytor. Stara się też utrzymać formę fizyczną biegając lub grając w piłkę nożną.

EKSPERCI PIVOTAL POLSKA

MONIKA BEKAS

Trener biznesu, prelegent i wykładowca, autorka licznych artykułów i prac naukowych z zakresu zarządzania należnościami, windykacji czy psychologii dłużnika. W 2021 roku ukazała się jej najnowsza książka pt. Windykacja. Praktyczny poradnik dla wierzycieli. Wykłada na studiach podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Poznaniu, Studia Podyplomowe Bezpieczeństwo Finansowe Przedsiębiorstwa na SGH oraz studia EMBA na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Prowadziła projekt pt. Akademia Krajowego Rejestru Długów. Swoje doświadczenie zdobywała zarządzając Kancelarią Prawną Casus Szczurowski & Wspólnicy oraz pracując w Kancelarii Prawnej Lexus z Wrocławia. Obecnie pracuje w KGHM Polska Miedź S.A. i zajmuje się obszarem ryzyka kredytowego i windykacji.

AGATA KAŁKO

Specjalista ds. wsparcia HR PIVOTAL POLSKA Sp. z o.o. W swojej pracy wspiera procesy związane z employee experience, a także wykorzystuje zdobyte doświadczenie z zakresu prowadzenia social mediów, copywritingu oraz tworzenia grafik. Miłośniczka designu, zafascynowana sylwetką Dona Normana, od którego czerpie inspiracje w codziennych zadaniach i skupianiu się na odbiorcy. W wolnym czasie dba o rozwój osobisty, pływa i gra w tenisa. Jednak najbardziej ceni sobie czas spędzany z rodziną.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PIVOTAL podanych przeze mnie danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług PIVOTAL, zgodnie z warunkami opisanymi w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych, w tym na marketing bezpośredni produktów i usług oferowanych przez PIVOTAL, w formie wiadomości tekstowych, przesyłanych za pośrednictwem następujących kanałów komunikacji: poczty elektronicznej, SMS lub MMS, komunikatorów internetowych typu Messenger lub WhatsApp, wiadomości przesyłanych za pośrednictwem portali społecznościowych, chatbotów.