ZESPÓŁ

PIVOTAL POLSKA to przede wszystkim unikalny zespół, ludzie, których doświadczenie, wiedza i umiejętności pozwalają budować unikalne rozwiązania.

ZARZĄD PIVOTAL POLSKA

BOGDAN ZBOROWSKI

CEO, Prezes Zarządu PIVOTAL POLSKA Sp. z o.o.

Dołączył do grona udziałowców i zespołu Pivotal Polska Sp. z o.o., w maju 2022 roku obejmując stanowisko Prezesa Zarządu.

W swojej roli odpowiada za kreowanie i realizację strategii rozwoju Spółki, relacje z kluczowymi klientami oraz partnerami technologicznymi Pivotal Polska Sp z o.o. Działa w myśl zasady „droga do sukcesu jest zawsze w budowie”. Zmiany i trudności traktuje jako wyzwanie i paliwo do poszukiwania nowych, unikalnych rozwiązań.

Bogdan Zborowski jest absolwentem Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej. Uczestniczył również w wielu programach edukacyjnych organizowanych przez m.in.: London Business School, ICAN Institute, czy Francuski Instyt Gospodarczy.

JAROSŁAW KOZICKI

Partner, Członek Zarządu PIVOTAL POLSKA Sp. z o.o. Współzałożyciel firmy. W latach 2002-2022 pełnił funkcję prezesa zarządu spółki.

Uczestniczy w pracach zarządu w zakresie planów rozwojowych i transformacji firmy.
Wspiera relacje z kluczowymi klientami.

PAWEŁ JAKOMULSKI

Partner, Członek Zarządu PIVOTAL POLSKA Sp. z o.o. Odpowiada za strategiczne projekty technologiczne oraz wdrożenia usług, systemów, procesów. Zarządza pracami Centrum Badawczo Rozwojowego PIVOTAL POLSKA.

Ukończył Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych, Politechniki Warszawskiej oraz studia MBA na University of Minnesota | Carlson School of Management.

Zawodowo związany jest z branżą IT, m.in.: z Polnet International Technologies, UNIDATAX-VAREXIM, CSBI S.A. jako Software Developer. Od 1997 – 2002 pełnił funkcje Członka Zarządu TRW Integrated Supply Chain Solutions. W 2002 roku współtworzy PIVOTAL POLSKA, gdzie pełni funkcje Członka Zarządu.

JERZY WESOŁOWSKI

Partner, Członek Zarządu PIVOTAL POLSKA Sp. z o.o. Współzałożyciel firmy. Odpowiada za współtworzenie, realizację i nadzór nad strategią rozwoju Działu Serwisu. Jest również odpowiedzialny za organizację, utrzymanie systemów oraz struktur firmy wspierających wdrożone procesy. Ukończył Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej. Zawodowo związany jest z branżą IT, m.in.: JBA Polska, Geac Poland – gdzie pełnił funkcje Product Managera. Od 20 lat rozwija PIVOTAL POLSKA.

MENADŻEROWIE PIVOTAL POLSKA

MARCIN NOWAK

Dyrektor ds. Projektów i Analiz PIVOTAL POLSKA Sp. z o.o. Odpowiada za budowanie i wsparcie kultury projektowej, zarządzanie i koordynację pracy zespołów projektowych i analitycznych oraz zarządzanie jakością, terminowością dostarczanych rozwiązań.

Menadżer i pasjonat IT z ponad 23 letnim doświadczeniem w branży, od zawsze związany z rynkiem IT (zarówno po stronie klienckiej, doradczej jak i sprzedażowo-wdrożeniowej), począwszy od zarządzania zespołami, poprzez konsulting, projekty wdrożeń systemów i transformacje cyfrową organizacji. Czerpie z wielu metod i narzędzi wspierających prowadzenie projektów (Agile, PMI, Prince 2) oraz własnej wieloletniej praktyki wdrażania systemów dla kilku tysięcy użytkowników na terenie Europy. Szerokie doświadczenie i osobista pasja umożliwiają mi realizację wyzwań bazując na optymalnych rozwiązaniach technologicznych w zależności od wymagań i potrzeb klienta.
Miłośnik książek i nowoczesnych technologii, nurek i były speleolog 😊zakładnik wielu pasji i zainteresowań.

JAROSŁAW PAZGRAT

Dyrektor Zarządzający Sprzedażą. Odpowiada za kształtowanie strategii sprzedaży i rozwoju biznesu, jak również za całokształt działań związanych z utrzymaniem i pozyskiwaniem nowych klientów.
W branży ICT od ponad 20 lat. Wcześniej związany z takimi firmami jak Ericsson, Relacom czy MCX, gdzie pełnił funkcje Prezesa Zarządu. W swojej pracy główny nacisk kładzie na relacje międzyludzkie zarówno w zarządzaniu zespołem, jak również w kontaktach z klientami. Główną wartością w jego pracy jest zaufanie. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Łączności oraz Wydziału Telekomunikacji Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy oraz uczestnikiem programu Executive MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych PAN.

Aktywnie działa na rzecz zmian systemowych w branży, pełniąc funkcje Wiceprzewodniczącego Sektorowej Rady ds. Kompetencji Telekomunikacja i Cyberbezpieczeństwo.

LIDIA SARNA

Dyrektor HR PIVOTAL. Odpowiada za obszar Human Resources, skuteczne wsparcie tzw. „miękkiego” HR, czyli obszaru rekrutacji, motywowania i rozwoju pracowników, oceny pracowniczej i zarządzania benefitami. Odpowiada również za długoterminowe planowanie działań nakierowanych na rozwój i standaryzację procesów w tych obszarach, jak również bieżące wsparcie realizacji codziennych zadań od strony HR.
Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe po stronie konsultingu i biznesu. Wspierała największe projekty z zakresu IT i transformacji biznesowej w Polsce. Od wielu lat konsekwentnie podąża w kierunku pracy z ludźmi, wierzy, że organizacja może rozwijać się tak dobrze, jak rozwijają się jej pracownicy. Ceni ludzi i interakcje z nimi ponad procesy i narzędzia.
Ma wiele zainteresowań pozazawodowych oscylujących wokół rozwoju osobistego oraz podnoszenia jakości życia. Jest mamą, coachem, ceramiczką i ogrodniczką. Uwielbia podróże i przebywanie na łonie natury

KATARZYNA GĘDZIOROWSKA

Menadżer Finansowy – Kontroler PIVOTAL POLSKA Sp. z o.o. W branży IT od 2012 roku. Posiada ponad 18 lat doświadczenia na różnych szczeblach zarządzania i jednocześnie specjalista w zakresie zagadnień finansowych, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów pracy z danymi, controllingu, budżetowania i raportowania zarządczego. Zdolności organizacyjne i doświadczenie w tworzeniu zespołów controllingowych od podstaw. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (2005r.) wydziału Finanse i Bankowość. Ukończyła też studia podyplomowe rachunkowość zarządcza i controlling w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (2011r.). Odbyła szereg szkoleń specjalistycznych z dziedziny finansów, analizy danych, ryzyka i technologii informatycznych. Przeprowadziła także pod kontem finansowym due diligence od strony kupującego. Prywatnie jest najwierniejszym kibicem swojej córki Mai, która rozwija swoje taneczne pasje. Dużo wolnego czasu spędza nad książkami, a szczególnie bliskie są jej kryminały

EKSPERCI PIVOTAL POLSKA

MONIKA BEKAS

Trener biznesu, prelegent i wykładowca, autorka licznych artykułów i prac naukowych z zakresu zarządzania należnościami, windykacji czy psychologii dłużnika. W 2021 roku ukazała się jej najnowsza książka pt. Windykacja. Praktyczny poradnik dla wierzycieli. Wykłada na studiach podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Poznaniu, Studia Podyplomowe Bezpieczeństwo Finansowe Przedsiębiorstwa na SGH oraz studia EMBA na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Prowadziła projekt pt. Akademia Krajowego Rejestru Długów. Swoje doświadczenie zdobywała zarządzając Kancelarią Prawną Casus Szczurowski & Wspólnicy oraz pracując w Kancelarii Prawnej Lexus z Wrocławia. Obecnie pracuje w KGHM Polska Miedź S.A. i zajmuje się obszarem ryzyka kredytowego i windykacji.

    Forma współpracy*: