BOGDAN ZBOROWSKI PREZESEM ZARZĄDU PIVOTAL POLSKA

droga do sukcesu jest zawsze w budowie

Bogdan Zborowski CEO Pivotal Polska

Dołączył do grona udziałowców i zespołu Pivotal Polska Sp. z o.o., w maju 2022 roku obejmując stanowisko Prezesa Zarządu. W swojej roli odpowiada za kreowanie i realizację strategii rozwoju Spółki, relacje z kluczowymi klientami oraz partnerami technologicznymi Pivotal Polska Sp z o.o. Działa w myśl zasady „droga do sukcesu jest zawsze w budowie”. Zmiany i trudności traktuje jako wyzwanie i paliwo do poszukiwania nowych, unikalnych rozwiązań.

Bogdan Zborowski jest absolwentem Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej. Uczestniczył również w wielu programach edukacyjnych organizowanych przez m.in.:  London Business School, ICAN Institute, czy Francuski Instyt Gospodarczy.

Z branżą informatyczną związany jest od ponad 25 lat. Karierę zawodową rozpoczynał w 1996 r. w Bull Polska. W latach 1998-2002 oraz 2006-2013 związany z IBM Polska, zaczynając w roli account managera a kończąc, kierując działami sprzedaży dla sektora finansowego oraz kluczowych klientów. Od 2002 do 2006 związany z Grupą Computerland S.A. a następnie w latach 2013-2016 z Grupą Sygnity S.A. gdzie pracował jako wiceprezes zarządu. W latach 2016-2019 pełnił funkcję Prezesa Zarządu itelligence Polska Sp. z o.o. (Grupa NTT Data). Od 2019 do 2021 ponownie związany z Sygnity, pełniąc funkcję prezesa zarządu, uczestnicząc w procesie restrukturyzacji finansowej spółki oraz procesie pozyskania nowego inwestora strategicznego dla spółki.

Prywatnie jest mężem i ojcem trójki dzieci. Wolny czas poświęca na podróże, doskonalenie gry w golfa oraz czytanie książek.

Witamy w PIVOTAL POLSKA i życzymy sukcesów!

PIVOTAL POLSKA | MAJ 2022

Błąd: Brak formularza kontaktowego.