Miesięcznik BANK | o Platformie PIVOTAL-WINDYKACJA!

W grudniowym wydaniu Miesięcznika BANK pojawił się kolejny artykuł PIVOTAL – POLSKA : AI ASYSTENT ZESPOŁÓW WINDYKACYJNYCH BANKU – technologia wspierająca zarządzanie, w którym nowa dawka informacji o wdrożonych modułach i możliwym zastosowaniu Platformy PIOTAL-WINDYKACJA, zwłaszcza w kontekście wykorzystania sztucznej inteligencji w bankowości.

To jeden z kluczowych produktów firmy, szczególnie przydatny w dobie boomu kredytowego i związanych z nim nieustannie wzrastających zaległości w spłacie zadłużenia Klientów Banków. Jest odpowiedzią na potrzeby działów windykacji! Jak może pomóc i jakie korzyści przynieść podpowiadają w artykule: Jarosław Pazgrat – Dyrektor Zarządzający PIVOTAL POLSKA oraz Maciej Tomaszewski – Project Manager & Solution Architect PIVOTAL POLSKA.

PIVOTAL – WINDYKACJA jest odpowiedzią na nowe wyzwania i potrzeby zespołów windykacyjnych. Może pełnić rolę asystenta obsługującego podstawowe, powtarzalne zadania i wspierającego procesy decyzyjne pracownika – augmented intelligence, rekomendującego kolejne kroki i działania na podstawie danych – big data„.

Maciej Tomaszewski
Project Manager & Solution Architect PIVOTAL POLSKA.

Tylko na naszej stronie przeczytasz bezpłatnie pełną wersję artykułu: AI ASYSTENT ZESPOŁÓW WINDYKACYJNYCH BANKU – technologia wspierająca zarządzanie.

PIVOTAL POLSKA | GRUDZIEŃ 2021

Błąd: Brak formularza kontaktowego.