Jesienny cykl webinariów CRUZ i PIVOTAL POLSKA

Od 30 września 2021 rusza cykl webinarów podczas których wspólnie z Partnerem Biznesowym Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych (CRUZ) przedstawimy Bankom Spółdzielczym nowe, unikalne rozwiązania powstałe w ramach projektu SFInX.

Projekt SFInX to wspólne przedsięwzięcie PIVOTAL i CRUZ, które finalnie zaowocowało opracowaniem i wdrożeniem w kilku bankach spółdzielczych systemów pozwalających usprawnić obsługę Klientów, automatyzować proces sprzedaży kredytów gotówkowych (SFInX Detal) oraz monitoring należności i wierzytelności (SFInX Windykacja), a także umożliwia efektywne zarządzanie w stale zmieniającym się otoczeniu.

Chcemy podzielić się dotychczas zebranymi doświadczeniami z wdrożenia rozwiązania i przedstawić jego możliwości, zwłaszcza w odniesieniu do aktualnych potrzeb sektora bankowości spółdzielczej i zmian wywołanych przez pandemie. Mamy nadzieję, że webinaria zaowocują kolejnymi wdrożeniami.

Pierwsze dni rekrutacji uczestników pokazały spore zainteresowanie systemem SFInX. Chęć udziału zgłosiło kilkanaście Banków Spółdzielczych z Grupy BPS.

Kolejne webinarium planujemy już na 7 października 2021.

    Forma współpracy*: