PIVOTAL AKADEMIA | webinarium 1

Windykacja: strategiczna gra z dłużnikami firmy – 15.11.2022!

 

Zapraszamy do udziału w webinarium PIVOTAL POLSKA, które jest pierwszym z cyklu spotkań biznesowych: PIVOTAL AKADEMIA, poświęconych trendom, wyzwaniom i innowacyjnym technologiom wspierającym biznes. 

Podczas kolejnych webinariów, chcemy stworzyć przestrzeń do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem ekspertów – praktyków w zakresie: optymalizacji procesów i zarządzania kluczowymi obszarami przedsiębiorstwa. Mam nadzieję, że będą one również inspiracją do poszukiwania ulepszeń i wdrażania technologii odpowiadających na zmieniające się wymagania rynku i Klientów.

—————————————————————


WEBINARIUM nr 1:
Windykacja: strategiczna gra z dłużnikami firmy

15 listopad 2022, godz. 10.00 – ON LINE

—————————————————————


Podczas tego spotkania dowiesz się więcej m.in. o:  

  • moralności płatniczej kontrahentów w dobie spowolnienia gospodarczego i jakie czynniki wpływają na wzrastające zadłużenie klientów indywidualnych i firm? 
  • dobrze skrojonych profilach potencjalnych i aktualnych dłużników firmy, jak je generować i zarządzać relacjami by minimalizować ryzyko opóźnień w spłacie należności i unikać procesów windykacyjnych?
  • skutecznych strategiach windykacyjnych i sposobach na budowanie i utrzymanie dialogu z dłużnikiem?
  • automatyzacji procesów monitoringu spłat należności i zarządzaniu windykacją dzięki nowoczesnym technologiom Enterprise Debt Management (EDM) wspieranych algorytmami sztucznej inteligencji

i dużo więcej …  

—————————————————————————–

Webinarium poprowadzą:

MONIKA BEKAS

Trener biznesu, prelegent i wykładowca, autorka licznych artykułów i prac naukowych z zakresu zarządzania należnościami, windykacji czy psychologii dłużnika. W 2021 roku ukazała się jej najnowsza książka pt. Windykacja. Praktyczny poradnik dla wierzycieli. Wykłada na studiach podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Poznaniu, Studia Podyplomowe Bezpieczeństwo Finansowe Przedsiębiorstwa na SGH oraz studia EMBA na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Prowadziła projekt pt. Akademia Krajowego Rejestru Długów. Swoje doświadczenie zdobywała zarządzając Kancelarią Prawną Casus Szczurowski & Wspólnicy oraz pracując w Kancelarii Prawnej Lexus z Wrocławia. Obecnie pracuje w KGHM Polska Miedź S.A. i zajmuje się obszarem ryzyka kredytowego i windykacji

ADAM KOPERSKI

Business Development Manager PIVOTAL POLSKA, wspiera wdrożenia i rozwój systemów obsługujących procesy monitoringu należności i windykacyjne w instytucjach finansowych oraz przedsiębiorstwach wielu sektorów: leasing, firmy windykacyjne, produkcja, dystrybucja, marketplace. Opiekun technologii PIVOTAL POLSKA dedykowanych dla obszaru windykacji: CRM, EDM oraz moduł AI, integrator.

————————————————————–

 

Webinarium dedykowane jest dla: 

  • kadry zarządzającej: procesami sprzedaży, finansowo – rozliczeniowymi, systemami IT oraz windykacją (począwszy od monitoringu po windykację sadową, egzekucyjną), 
  • firm działających w sektorach: e-commerce, produkcja, dystrybucja, auto – moto, obsłudze finansowej i leasingu dla B2B, B2C.

Udział w webinarium jest: BEZPŁATNY!

 

——————————————————————

Zobacz również: 
REGULAMIN WEBINARIÓW PIVOTAL POLSKA | PIVOTAL AKADEMIA

    Forma współpracy*: