Forum Liderów BS / wrzesień 2021 / PIVOTAL POLSKA Partnerem

Forum Liderów Banków Spółdzielczych (FLBS) – to jedno z najważniejszych wydarzeń skupiających przedstawicieli sektora bankowości spółdzielczej, instytucji finansowych i biznesu. To przestrzeń do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o nowych wymaganiach formalnoprawnych, potrzebach banków, rynkowych trendach i technologiach, szczególnie istotnych w dobie postCOVID.

Wiodącym tematem tegorocznej edycji Forum będzie aktualna sytuacja sektora lokalnych instytucji finansowych (rok po wybuchu pandemii koronawirusa), jak również wyzwania dotyczące efektywnego działania w stale zmieniającym się otoczeniu. Forum Liderów Banków Spółdzielczych organizowane jest przez: Związek Banków Polskich, we współpracy z Krajowym Związkiem Banków Spółdzielczych, a także Bank Polskiej Spółdzielczości SA i SGB–Bank SA.

PIVOTAL został Partnerem Generalnym Forum. W tegorocznej edycji konferencji podjęliśmy wspólne działania z partnerem biznesowym: Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych Sp. z o.o. (CRUZ). Dotychczasowe wdrożenia, a zwłaszcza efekty projektu SFInX stały się dla nas inspiracją do przedstawienia możliwych sposobów na rozwiązanie bolączek bankowości spółdzielczej, w ramach wspólnego webinarium pt.: Nowe technologie szansą na optymalizację kosztów i wzrost satysfakcji Klientów w Bankach Spółdzielczych w dobie postCOVID. Poprowadzą je: Jolanta Orełko (PIVOTAL) i Agata Korytko (CRUZ).

Webinarium zaplanowane zostało podczas drugiego dnia FLBS, 23 września 2021 (czwartek), początek o godz. 12.55!  Prelegentki przedstawiły aktualne trendy i wymagania Klientów postCOVID w kontekście nowego rozwiązania tj. Systemu SFInX opracowanego w ramach wspólnego projektu wdrożeniowego PIVOTAL POLSKA i CRUZ . Odniosły się również do potencjalnych obszarów zastosowania SFInX w bankowości spółdzielczej i potwierdzonej funkcjonalności systemu w działaniach operacyjnych Banku Spółdzielczego w Szczytnie.

Mamy nadziej, że prezentacja SFInX przyczyni do dalszego rozwoju tego systemu i kolejnych wdrożeń w bankach spółdzielczych.

    Forma współpracy*: