Dołącz do
naszego zespołu!

Jesteśmy jednym z największych polskich dostawców rozwiązań CRM dla kluczowych sektorów gospodarki. Posiadamy zespół ponad 60 pracowników, którzy swoją wiedzę i doświadczenie zdobywali podczas ponad 100 projektów w średnich i dużych przedsiębiorstwach w kraju i za granicą. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i ciekawych projektów, chcesz aby Twoja praca przynosiła Ci satysfakcje, to znalazłeś idealne miejsce dla siebie. Oferujemy udział w ciekawych, zróżnicowanych projektach dla wiodących klientów, możliwość profesjonalnego rozwoju zawodowego (certyfikacje, szkolenia), stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy.

Zapraszamy również do zapoznania się z zapytaniami ofertowymi.

Obecnie poszukujemy

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
– preferowane przynajmniej minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w projektach opartych na .NET (C#)
-znajomość technologii związanych z budową aplikacji wielowarstwowych WCF/Web Services, SOAP, REST
– mile widziana znajomość ASP.NET MVC oraz jQuery, JavaScript, CSS, AJAX, XML, XSL
– dobra znajomość relacyjnych baz danych, szczególnie MS SQL, TSQL
– wykształcenie wyższe, informatyczne
– staranność, dokładność, samodzielność
– umiejętność pracy w zespole
– chęć nauki i poszerzania umiejętności
– mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem programistów,

Zakres obowiązków:
– prace programistyczne związane z implementacją procesów biznesowych i przepływów integracyjnych
– integracja bazodanowa aplikacji biznesowych
– testowanie aplikacji na poziomie technicznym
– dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
– tworzenie dokumentacji dla dostarczanych rozwiązań, poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań oraz technologii usprawniających pracę naszych Klientów
– zarządzanie zespołem lub częścią zespołu tworzącego oprogramowanie

Oferujemy:
– udział w ciekawych, zróżnicowanych projektach dla wiodących klientów
– możliwość profesjonalnego rozwoju zawodowego (certyfikacje, szkolenia)
– stabilność zatrudnienia
– przyjazną atmosferę pracy
– konkurencyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z nazwą stanowiska w tytule maila.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883